Skalniak, mgr inż Jan Anyszka
ul. Kryzysowa 18a, 91-867 Łódź, Tel.: +48 600 832 748

Nawadnianie ogrodów

Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy Skalniak z Łodzi. Nasza siła to profesjonalizm, terminowość i ogromna wiedza na temat systemów nawadniania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasze usługi ogrodnicze zawsze opierają się na szczegółowej analizie ukształtowania danego terenu, oczekiwań Inwestorów, a także wykonanych do tej pory instalacji. Projektowanie ogrodów obejmuje w naszej ofercie także montaż niezawodnych systemów nawadniania.

  1. Nawadnianie statyczne - Zraszacze oraz dysze statyczne, które znajdują się w asortymencie firmy Skalniak z Łodzi spełniają najbardziej surowe wymogi techniczne dot. trawników i innych terenów zielonych.

  2. Zraszacze ogrodowe - Urządzenia idealnie przystosowane do przydomowego, zielonego zacisza. Zraszacze rotacyjne wyposażone w przekładnię zębatą, dostępne w naszej ofercie stanowią obecnie grupę najchętniej wybieranych narzędzi do podlewania na świecie.

  3. Nawadnianie sportowe - Systemy nawadniania dedykowane przede wszystkim obiektom sportowym, rekreacyjnym i usługowo-handlowym. Produkty te wykorzystywane są na najbardziej znanych arenach świata.

  4. Sterowniki - Stale rozwijana oferta sterowników, gwarantująca wszechstronność oraz łatwość użytkowania. To innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają instalację oraz programowanie. Dzięki nim ogrody są nawadniane automatycznie.

  5. Elektrozawory - Stosujemy najwyższej jakości zawory. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie zapewniają niezachwiane działanie instalacji, również przy podwyższonym zanieczyszczeniu wody.

  6. Akcesoria - W sklepie znajdą Państwo profesjonalne i w pełni praktyczne zestawy akcesoriów, które służą budowie i rozszerzeniu instalacji systemów nawadniania. To przede wszystkim rury i przewody, ale również węże elastyczne, linie kroplujące czy solidne złączki. Pomożemy Państwu w doborze konkretnych elementów potrzebnych do budowy odpowiedniego nawodnienia wskazanego terenu.

Realizujemy dla naszych Klientów z Łodzi kompleksowe nawadnianie ogrodów zarówno tych o niewielkich gabarytach, jak i terenów przy obiektach przemysłowych i sportowych. Jako autoryzowany regionalny dystrybutor znanej na całym świecie amerykańskiej firmy TORO, zapewniamy naszym Klientom dostęp wyłącznie do najwyższej klasy sprzętu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podlewanie należy do najistotniejszych kwestii związanych z utrzymaniem ogrodów i innych terenów zielonych. Dlatego też, oferujemy naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz poszczególne części, z których zbudowane są instalacje. Firma Skalniak z Łodzi to profesjonalne usługi ogrodnicze dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

TORO to jedyny producent w branży oferujący systemy z najwyższej półki. Klientami tej firmy są przedsiębiorstwa z całego świata, które specjalizują się w profesjonalnym projektowaniu oraz utrzymywaniu ogrodów, terenów sportowych i rekreacyjnych, parków, pól golfowych i wielu innych miejsc. To propozycja dla osób, których największą pasją jest kreowanie otaczającej ich natury.

To firma będąca liderem na rynku pod względem wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji terenów zielonych.

Najwyższą jakość produktów TORO potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty jakości: CE, CSE, ISO 9000 oraz TÜV.