Skalniak, mgr inż Jan Anyszka
ul. Kryzysowa 18a, 91-867 Łódź, Tel.: +48 600 832 748

Oferta


Na tej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące charakteru prac naszej firmy z Łodzi. Prezentujemy poszczególne czynności stanowiące praktyczną realizację zadań uwzględnionych przy projektowaniu ogrodów.

Przedstawimy również konkretne usługi ogrodnicze dotyczące pielęgnacji powstałych terenów zielonych. Prezentujemy rozwiązania i techniki instalowania systemów nawadniających i budowy obiektów wodnych, zakładania trawników i nasadzeń, a także kształtowania terenu.

Prezentujemy realizowane przez nas plany wykonania elementów małej architektury. W każdej zakładce znajduje się spis oraz opis podejmowanych przez nas działań.

Dokładamy wszelkich starań, aby ogrody naszych klientów rzeczywiście stanowiły oazę spokoju i były prawdziwymi ozdobami posesji. Pamiętajmy, że przydomowy ogród bez względu na swoje wymiary może jednakowo dobrze spełniać wszelkie oczekiwane przez właścicieli funkcje. Musi być tylko dobrze zorganizowany. Tym właśnie zajmuje się firma ogrodnicza Skalniak. Projektowanie ogrodów czy kompleksowa pielęgnacja roślin to tylko niektóre zadania, które realizujemy. Oferujemy również tworzenie elementów małej architektury, modernizację terenów zielonych, budowę oczek wodnych i stawów, montaż instalacji nawadniających i wiele innych. Inwestując w profesjonalne projektowanie ogrodów zyskujecie Państwo pewność, że Wasza działka będzie dopracowana w każdym detalu. Skorzystanie z pomocy fachowców to gwarancja, że Wasze pomysły i zamierzenia urzeczywistnią się.

Przed wynajęciem firmy ogrodniczej warto odpowiedzieć sobie na pytania:

- Jakim budżetem dysponujecie Państwo na aranżację ogrodu? - Jakie mają być główne funkcje ogrodu (wypoczynek, miejsce zabaw dla dzieci, dekoracyjność itp.)? - Ile czasu będzie Państwo spędzać w ogrodzie? - Ile czasu możecie Państwo poświęcać na jego samodzielną pielęgnację? To pozwoli nam określić Państwa oczekiwania. Dzięki temu dobierzemy poszczególne elementy wystroju tak, aby ogród w pełni realizował zamierzenia właścicieli. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej z pewnością okaże się dla Państwa nieocenioną pomocą i źródłem inspiracji w dbaniu o przydomową zieleń na nadchodzące lata. Oto powody, dla których warto nam zaufać:

  1. Ogród podzielimy na strefy realizujące funkcje przez Was wymagane. Zadbamy o odpowiednie miejsce do wypoczynku, rekreacji dla najmłodszych, dostosujemy przestrzeń dla zwierząt domowych.

  2. Dobierzemy gatunki roślin odpowiednie dla warunków usytuowania ogrodu. Nie wszystkie rośliny mogą być posadzone w bezpośrednim sąsiedztwie. Sadzonki to jedna z najważniejszych inwestycji w aranżacji ogrodu. Korzystając z pomocy fachowców macie Państwo pewność ich komfortowej pielęgnacji.

  3. Doradzamy w zakresie pielęgnacji i świadczymy profesjonalne usługi ogrodnicze pomagające otrzymać ogród w dobrej kondycji.

  4. Wszelkie elementy małej architektury będą stanowiły spójną całość.

  5. Zainstalujemy profesjonalne oświetlenie i system nawadniania.

  6. Ogród będzie utrzymany w niepowtarzalnej stylistyce. Tworzymy tereny zielone współgrające z otoczeniem. Wykorzystujemy potencjał działki bez względu na jej kształty i rozmiary.